WINBY INDUSTRY & TRADE LIMITED
Qiri Prodhues Profesional Për 20 vjet

Produktet

 • Hot sale aroma scented glass candle

  Qiri qelqi aromatik me aromë të nxehtë me shitje

  Ky kavanoz i qirinjve qelqi është i spërkatur me ngjyra të ndryshme, ato janë transparente dhe të qarta. Kur jeni në dhomën e gjumit, dhomën e jogës ose kafenenë, ndezja e një qiri aromatike duhet të jetë një zgjedhje e mirë për ju, e cila ju bën të relaksoheni dhe të ndiheni më rehat. Pasi qiri të digjet, filxhani mund të përdoret për qëllime të ndryshme pas pastrimit.

  Modeli: B01PZ

  Madhësia: D5.4CM*H7.3CM

  Së pari, ne kemi certifikatë sipas standardit Euro. Qirinjtë tanë janë plotësisht në përputhje me standardet evropiane, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për cilësinë e qirinjve tanë. Produktet tona eksportohen në dhjetëra vende dhe rajone, si Shtetet e Bashkuara, Rusia, Evropa, Juglindja, etj. Dhe ato priten mirë nga klientët brenda dhe jashtë vendit.

  Së dyti për lëndët e para, ne përdorim dyll parafine, dyll soje, dyll bletësh dhe dyllë të tjerë bimor si lëndë të parë për qirinj. Dylli i sojës mund të ngarkojë deri në 10% vaj esencial dhe të ofrojë një aromë shumë të këndshme. Dhe dylli i sojës nuk ka aditivë ose ngjyra kimike.

  E treta për aromën, ne përdorim më shumë se 100 lloje aromash të zgjedhura për qirinj. Furnizuesit tanë të aromave janë aromat CPL dhe Firmenich. Ata janë të gjithë në krye markat e furnizuesve të parfumeve në botë. Këto aroma arrihen duke përdorur aroma si dhe vajra esencialë dhe do t'ju ndihmojnë të krijoni një ambient rehati. Për aromat, ne mund të ofrojmë aroma të ndryshme sipas dëshirës tuaj. Nëse ju pëlqen era e fortë, mund të zgjidhni 10% vaj në qiri; nëse ju pëlqen era e butë, mund të zgjidhni 5% vaj në qiri.

  Për më tepër, ne kemi departamentin tonë të projektimit dhe zhvillimit, dhe ne mund të ofrojmë shërbimin ODM dhe OEM për klientët. Ne ofrojmë një shërbim të plotë nga koncepti fillestar deri tek produktet e miratuara përfundimtare. Dizajnerët tanë profesionistë do t'ju ndihmojnë të arrini qëllimin tuaj.

 • W40R Multi-size custom-length red cotton wax wick for making candles

  W40R Fitil dylli i kuq pambuku me shumë madhësi me gjatësi të veçantë për të bërë qirinj

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: W40R

  Madhësia: 2.5 cm10 cm12 cm15 cm20 cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • R05 220ml Fashionable and simple style large transparent glass aroma diffuser bottle

  R05 220ml Shishe e madhe shpërndarëse e aromës prej qelqi transparent në modë dhe stil të thjeshtë

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: R05

  Madhësia: L11.2cm*W3.8cm*H15.2cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • R04 100ml Simple style transparent flat shape glass bottle fragrance diffuser

  R04 100ml Shpërndarës aromash në shishe qelqi transparent në formë të sheshtë të stilit të thjeshtë

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: R04

  Madhësia: L9.9cm*W3cm*H9.6cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • R01 150ml Fashionable big belly aromatherapy bottle for home decoration and fresh air

  R01 150ml Shishe aromaterapie me bark të madh në modë për dekorimin e shtëpisë dhe ajër të pastër

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: R01

  Madhësia: D 6.8cm*H 9.9cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • H21 Natural beeswax making honeycomb shape craft candle gift set

  Set dhuratë qirinjsh artizanale H21 me dyll blete natyral për prodhimin e huallit

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: H21

  Madhësia: D10cm*H5cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • H19 Natural beeswax to make mini non-scented tea wax

  H19 Dyllë blete natyrale për të bërë dyll çaji mini pa aromë

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: H19

  Madhësia: 4*1.8cm/copë

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • E86 Private custom flower-shaped craft candle gift set

  E86 Set dhuratash private me qiri artizanale në formë luleje

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: E86

  Madhësia: D 8.2cm*H 9.6cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • E77 Natural soy wax making leaf shape craft scented candle

  E77 Qiri aromatike me dyll natyral soje në formë gjetheje

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: E77

  Madhësia: D 14.5cm*H 3.7cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • E64 Natural soy wax to make cactus shape craft candle for

  E64 Dyllë soje natyrale për të bërë qiri artizanal në formë kaktusi

  dekorim i shtëpisë

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: E64

  Madhësia: D 8cm*H 12cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • MZ01T Soy wax fragrant scented feature candle in glass candle jar

  MZ01T Qiri me veçori aromatike me dyll soje në kavanoz qiriri prej qelqi

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: MA01T

  Madhësia: D 6,9 cm*H 8,7 cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

 • A08T Transparent multi-color glass scented candle with luxurious custom label and bamboo cover

  A08T Qiri aromatike qelqi shumëngjyrëshe transparente me etiketë luksoze me porosi dhe mbulesë bambu

  Ngjyra dhe madhësia e personalizuar e logos së printuar

  Ofroni shërbim mostër për dekorimin e shtëpisë

  Modeli: A08T

  Madhësia: D 9,3 cm*H 10,6 cm

  Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.

  Ne ofrojmë shërbimin ndaj klientit ODM OEM.

  ne presim të bëhemi partneri juaj afatgjatë në Kinë.

Gazete Qëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo