WINBY INDUSTRY & TRADE LIMITED
Qiri Prodhues Profesional Për 20 vjet

Zgjidhjet e qirinjve

Aplikime për përdorimin e qirinjve aromatikë

Qirinjtë aromatikë janë bërë një mënyrë për të rregulluar shijen e jetës, qoftë kur jeni duke lexuar një libër në heshtje, ose duke shijuar ngadalë një filxhan çaj, ose kur zhyteni në një banjë të rehatshme të nxehtë, ndizni një qiri aromatik dhe nuhatni aromë e zbehtë, të gjitha problemet do të harrohen dhe i gjithë personi është i qetë dhe në një humor të bukur.

wedding yankee style candle

qiri i dasmes ---Një aromë mund të sjellë një ndjenjë të lartë lumturie

Aroma e oqeanit është shumë, shumë verore. Aromat e agrumeve, lules dhe vaniljes kombinohen në mënyrë perfekte, duke më kujtuar Balin, flladin e ngrohtë të detit dhe rrezet e diellit. Ndriçimi i tillëQirinj të stilit Yankee si qiri i dasmës në një martesë jo vetëm që do t'ju sjellë romancë, por edhe do t'ju bëjë plot lumturi për të ardhmen. Lëreni aromën të shtojë një prekje kujtimesh të ëmbla në dasmë. Merreni këtë qiri si suvenir dhe të ftuarit që marrin dhuratën me siguri do ta ndjejnë ëmbëlsinë.

Kliko--D16T        D08T 

Qiri për dekorimin e shtëpisë --- Qiri qelqi me aromë biskotash

Shtëpia, si vendi më i gjatë për të qëndruar, sigurisht që duhet të jetë e bukur dhe e ngrohtë. Mënyra më e lehtë dhe më efektive për ta bërë shtëpinë tuaj të bukur ështëaromaterapia qiri, si një qiri me aromë qelqi. Këto qirinj përdoren të gjitha me dyll soje në kavanoza qelqi qirinjsh, zgjidhni aromën që ju pëlqen. Biskota oseqirinj livando erë shumë freskuese, aspak shumë e ëmbël. Shumë i përshtatshëm për fundjavat e ngrohta të dimrit, i vendosur në shtëpi, i mbuluar me një batanije, i lexuar pak tekst i ëmbël, i përgjumur në aromën e ngrohtë. Pas ndriçimit, dhoma mbushet me aromë elegante, e cila ju bën të ndiheni të relaksuar dhe të ngrohtë.

Kliko--A08M    A07M     A08M

 

 

glass jar candles
yoga and massage

Qiri joga dhe masazhi --- qirinj relaksues

Yoga është më e veçantë për atmosferën e mjedisit, kështu që ju mund të ndezni a qirinj aromatike gjatë jogës. Kur praktikoni joga vetëm, por nuk do të thotë që mund të praktikoni vetëm vetëm dhe të vetmuar. Ju gjithashtu mund të përdornikallaj qirinj për ta bërë jogën romantike. Qirinj aromatike sillni një atmosferë romantike në praktikën tuaj të jogës. Mund të përdoret edhe për masazh.Qiri masazhi, te perdorura natyrale dyll masazhi ose 100% dylli natyral i sojës, jo vetëm që mund të arrijë efektin e relaksimit të trupit dhe mendjes, por edhe të zbukurojë lëkurën, duke ju lejuar të shijoni plotësisht shijen unike të jetës.

Kliko ---A06M    D25P     L01H

Qiri me aromë hoteli dhe Diffuser Reed

Për të hequr qafe erën e veçantë të banjës me qirinj aromatike, është mirë të zgjidhni një aromë të freskët dhe freskuese. Rrethenë qirinjsh, ti mund te zgjedhesh kavanoz prej kallaji ose xhami kavanoz qirinjsh. Aroma e serive me fruta ose agrume ka një efekt të mirë në largimin e erës së veçantë. Ju gjithashtu mund të ndizni një qiri aromatike gjatë larjes për të qetësuar shijen romantike dhe për ta bërë banjën të bëhet një shërim shpirtëror.

Difuzor kallami mund të lëshojë aromë në vetvete, e cila është një gjë shumë e mirë freskuese, romantike që krijon një atmosferë dhe krijon një ndjenjë. E gjithë kjo duket fisnike, elegante dhe e veçantë.

Kliko ----A03P     XP01       H12

hotell candles
DIY candle making

Qirinj aromatike qelqi DIY --- duke bërë qirinj vetë

Si t'i bëni atij/asaj një dhuratë të veçantë në një ditë të veçantë? Aroma e bërë në shtëpixhami qirinj me kapak janë zgjedhja juaj më e mirë. Ne furnizojmë të gjitha materialet përduke bërë qirinj aromatikë. Dylli i sojës, vaj aromatik, enë qiri, kavanoz qirinjsh me kapak (kavanoz qelqi mat ose kavanoz qelqi i mbuluar me brymë), fitilat e qirinjve, wafishe ick, pajisje për qendërzimin e fitilit, tenxhere, bojë qiri. Mos ngurroni të zgjidhni atë që ju pëlqen aromën, si trëndafili, livando, mango, luleshtrydhe etj. Çdo aromë ka këtë kuptim të veçantë. Jepni një qiri aromatike të bërë nga ju si dhuratë për të tjerët, duke simbolizuar bekimin tuaj më të dashur.

Kliko -----KA06M    A09T     fitil qiriri     dyll soje     vegla qirinjsh     pajisje qendrimi 

 


Gazete Qëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo