WINBY INDUSTRY & TRADE LIMITED
Professional Manufacturing Candle For 20 years

Rreth Nesh

Furnizimi me cilësi të lartë me çmim konkurrues është garancia për
marrëdhëniet tona të qëndrueshme të bashkëpunimit.

Qiri Winby ka fabrikën e vet për të prodhuar të gjitha llojet e qirinjve aromatike.Ne kemi eksperienca të pasura, teknologji të pjekur në tregun e qirinjve për gati 20 vjet.Gjithashtu ne kemi një ekip profesional për të ofruar shërbimin më të mirë dhe qirinj për klientët tanë nga e gjithë bota.

Ne kemi eksperienca të mira biznesi në produktet e mëposhtme: Qirinj qelqi aromatik, drita çaji, qirinj shtyllë, qirinj votive, mbajtëse qirinjsh, fitil dhe lëndë të tjera të para qirinjsh.

Më shumë Rreth Nesh
TC10 large scented candle in black or white ceramic vessel06

Dizajn profesional

Ne kemi departamentin tonë të projektimit dhe zhvillimit, dhe ne mund të ofrojmë shërbimin OEM dhe ODM për klientët.

Batikat e qirinjve janë shumë të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin.

Në dispozicion aroma më të njohura dhe ngjyra të bukura.

Koleksionet e veçuara

Ne besojmë se cilësia e produkteve dhe shërbimeve është shpirti i një ndërmarrje
për të ndihmuar klientët të kursejnë buxhet dhe kohë.

Qëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Lajme & Përditësime

How to fix tunneling on your favorite can...

Si të rregulloni tunelimin në kanaçe tuaj të preferuar...

Para se të bëni ndonjë gjë, sigurohuni që tuneli është problemi i vërtetë.Disa qirinj që duken sikur janë duke tunele, në fakt vuajnë nga krateret.qiri që duket si i tunelizuar, por në fakt ka...

Lexo më shumë

Si të rregulloni dhe parandaloni tunelimin e qirinjve

Tuneli i qiririt është fenomeni i shkrirjes së një qiri të ndezur përmes qendrës së qiririt pa shkrirë të gjithë dyllin përreth, duke lënë një parvaz dylli të ngurtë rreth skajit të enës....

Lexo më shumë

2021 Nisën tendencat e reja të qirinjve masazhues

Nisën tendencat e reja të qiririt masazhues 2021 Ne lançuam qirinjën aromatike masazhi për qirinjën SPA në një enë qiri qeramike luksoze, ju lutemi gjeni disa qiri masazhi aromatike me dizajn të ri më poshtë, për më shumë detaje...

Lexo më shumë

GazeteQëndroni të sintonizuar për Përditësimet

Dërgo